Cukrowy peeling do ciała z delikatny z olejem mango
Cena regularna:
59,00 zł
towar niedostępny

Opis
Cukrowy peeling do ciała delikatny z olejem mango Auna
Egzotyczny zapach mango przenosi na egzotyczną wyspę. Zniewalający aromat tego tropikalnego owocu dodadny do peelingu cukrowego o naturalnym składzie. Zawiera pielęgnujące witaminy i oleje.
- Mango oraz masło shea świetnie regenerują i odżywia skórę. Ponadto masło to tworzy barierę ochronną, przez co czynniki, takie jak zimno, intensywne słońce czy porywisty wiatr, nie mają negatywnego wpływu na skórę
- witamina E - opóźnia proces starzenia się skóry i chroni ją przed wolnymi rodnikami.
Efekt - bardziej elastyczna, gładką oraz zmiękczoną skórę już po pierwszym użyciu.
Złuszczenie i pielęgnacja w 1! Nie musisz już używać balsamu. Ziarnista konsystencja masuje skórę, aromaterapeutyczny olejek rozpieszcza zmysłu jak w najlepszym SPA.
UWAGA! W celu przedłużenia trwałości kosmetyku chroń wnętrze opakowania przed kontaktem z wodą! Substancje złuszczające znajdujące się w peelingu są wyłącznie pochodzenia naturalnego, a do tego rozpuszczają się podczas użycia, dzięki czemu nie pozostawiają osadu.
Pojemność: 250 ml.
Sposób użycia: Nanieś na wilgotną skórę i wykonaj masaż całego ciała kolistymi ruchami. Po kilku minutach spłucz, a następnie ciesz się gładką, pachnącą jak egzotyczne mango skórą!
Produkt nie jest przeznaczony do spożycia.
Skład: sacharoza (cukier), olej ze słodkich migdałów, olej awokado, masło shea, masło mango, olej z dzikiej róży, witamina E, kompozycja zapachowa.
INGREDIENTS: Sucrose, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Persea Gratissima Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Mangifera Indica Seed Butter, Rosa Canina Seed Oil, Tocopherol Acetate, Parfum.
Opinie o produkcie (0)



- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.